REFERENCE

 
 
 
Všem, kdo uvažuje nad založením akvária bych určitě doporučila služby pana Dokoupila. Nedávno jsme se stěhovali a akvárium, které jsme měli v původním prostoru se nám do toho nového nevešlo. Na internetu jsem našla kontakt na pana Dokoupila, který nám původní akvárium vyčistil a připravil k prodeji. No a protože první zkušenost byla velmi pozitivní, tak jsme si nové akvárium  nechali kompletně zařídit od něj. Musím říct, že jsem za toto rozhodnutí velmi ráda, protože bychom s manželem určitě nedocílili takového výsledku sami. Akvárium je krásné a přesně takové, jak jsem si ho představovala. Využíváme komplexních služeb pana Dokoupila, aby nám akvárium dělalo radost a abychom si nad správnou údržbou nemuseli jako laici lámat hlavu. 
Takže moc děkujeme!
 
 
Kristýna a Tomáš Chytráčkovi
Praha

 

 

Pan Dokoupil nám pomohl realizovat akvárium Rio 350 l které jsem měl pro kamaráda jako dárek. Musím říct, že vše dopadlo k plné spokojenosti nás všech a výsledek je prostě úžasný.. Můžeme jeho služby jen doporučit, protože je odborníkem ve svém oboru.

 

A.Novotný

Nová Ves

 

 

Na fotkách je naše akvárko před a po odborném zásahu pana Jiřího Dokoupila. Akvárium má 250 litrů a 25 tlamovců. Akvárium jsme si zakládali sami a nedařilo se. Proto jsem oslovila pana Dokoupila, který ochotně přijel a dal nám akvárium do pořádku. Jsem za to moc ráda.

Marcela Horázná 

Běštín

 

Rád bych se podělil o své zkušenosti s p. Dokoupilem. Na Vánoce jsme si pořídili akvárium a i přes velkou snahu nám rybičky po pár týdnech uhynuly. Neměli jsme vůbec žádné zkušenosti, tak jsme zvažovali, že akvárium půjde z domu. Před definitivním rozhodnutím jsme se zašli s dětmi podívat na výstavu rybiček a potkali jsme p. Dokoupila, který nabízel své služby ohledně údržby a založení akvária. Protože působil mile a profesionálně, domluvili jsme se na návštěvě a že se uvidí. Jeho přístup a práce přesně odpovídaly prvnímu dojmu. Akvárium bylo po 14 dnech plné krásných ryb, dostali jsme spoustu užitečných rad a vysvětlení a hlavně naprostý pocit jistoty, že máme k dispozici odborníka, který si v každé situaci poradí a o vše se postará. Protože jsme hodně časově vytížení, s velkou radostí využíváme jeho komplexní služby, na které se můžeme 100% spolehnout. Akvárium nám i dětem dělá velkou radost a zároveň nás vůbec nezatěžuje. Naše zkušenost je tedy maximálně pozitivní a mohu každému jeho služby vřele doporučit.

Zbyšek Pertlíček

Praha Průhonice

 

 
S panem Dokoupilem máme jen tu nejlepší zkušenost. Je profesionální a moc milý. Během chvíle proměnil naši zařasenou tůni v (opět) krásné akvárium a poskytl mnohocenných rad. Rybičky se večer šťastně proháněly a bylo vidět, že jim řádná údržba akvária moc prospěla. Děkujeme!
 
 
Zuzana Höferová Piper
 
Praha
 
 
Pan Jiří Dokoupil mi pomohl s realizací tohoto nádherného akvária s biotopem jezera Malawi.
400 l akvárium je umístěno ve výloze a tím pádem neustále vystaveno dennímu světlu. Díky vynalézavosti a doporučení pana Dokoupila je nyní, také bez zelené řasy a tím i mnohem snáze udržovatelné. Děkuji velmi a těším na další spolupráci.
 
 
Linda Stefanovová
Praha
 
 
Potvrzuji, že akvárium je v pořádku. S Vaší péčí o něj jsem naprosto spokojená. Oceňuji Váš aktivní zájem o celkový vzhled i stav akvária i cenné rady, jak se o vše starat.

Lenka Vašáková, asistentka ŘS,

Praha 

 

Služby pana Dokoupila jsme začali využívat před třemi lety po narození syna. Času na péči o akvárium nezůstavalo. Se samotným čištením jsme velmi spokojeni, vždy se operativně domluvíme jak je třeba zastřihnout rostliny nebo něco přenastavit. 

Výjimečné situace jako třeba choroba v akváriu jsou taky řešeny operativně buď konzultací po telefonu nebo v případě potřeby i mimořádným výjezdem. Bonusem je pak akvaristická škola pro syna.
 
Matěj Straka,
Praha 8

Dobrý den, jsem s Vašimi službami spokojená,výhrady nemám. S přáním pěkného dne

Aneta Čadilová, 
Praha 8

 

Vážený pane Dokoupile,

dovoluji si Vám touto formou moc poděkovat za příkladnou péči o naše akvárium, které pod Vašima rukama opravdu pěkně prospívá. Rostliny nejenže rostou, ale i jejich vzhled je hezký. Zdravé rybky si spokojeně plavou čistou vodou. V neposlední řadě kladně hodnotím i Vaši ochotu zajisti a dodat vše potřebné pro bezproblémový chod akvária ať se jedná o techniku, rostliny, rybky, chemii .... a podělit se o to nejdůležitější a to jsou cenné rady "jak na to či ono". Velkým plusem je i to, že dbáte na pravidelnost v údržbě akvária.

Ještě jednou děkuji . Jen tak dál. S úctou

Monika Musilová,

Praha 7

 

Se službami pana Jiřího Dokoupila jsme velice spokojení. Nejen, že svou práci odvádí svědomitě, ale vždy přijde s úsměvem a příjemně naladěn. Stará se nejen o čistotu a uspořádání našeho akvária, ale i o dobré zdraví ryb. Ochotně poradí, případně sám doporučí, jak o akvárium a ryby co nejlépe pečovat.  

Vážíme si vstřícného jednání, pokud se vyskytne naléhavá situace, pan Dokoupil je ochotný přijet k nám i mimo domluvený termín. Díky němu je akvárium ozdobou celé naší kanceláře, ze které se těšíme nejen my, ale kterou obdivují i všichni naši návštěvníci. 
 
Za VGD, s.r.o., 
Martina Hartmanová 
 
 
rádi bychom Vám poděkovali za Vaší dosavadní práci a starostlivost o naše firemní akvárium. K Vaší práci nemáme žádné připomínky ani doporučení (nejsme odborníci). Důležitá je naprostá spokojenost z naší strany (a předpokládám i ze strany rybiček). Za dobu, co máme ve firmě akvárium jsme od okamžiku, kdy jste ho převzal do péče s jeho stavem díky Vaší pečlivosti naprosto spokojeni. Důkazem toho jsou i naši zákazníci, kteří chválí jak jeho čistotu, tak uspořádání. Se srdečným pozdravem

Ing. Josef Kolář,
Managing Director SEW-EURODRIVE CZ s.r.o.

 

S prací  pana  Jiřího  Dokoupila  jsme  velice  spokojeni.  O  akvárium  v naší  firmě  se  stará dlouhodobě.  Péče pana  Dokoupila  je  kvalitní,  práce  rychlá  a  vždy  po  sobě  uklidí. O termíny čištění se nemusíme starat, vede si je v evidenci sám. 

za polečnosti ICS-Praha s.r.o.

Monika Kutmanová

 

Se službami pana Dokoupila  jsem po celou doby spolupráce nesmírně spokojen.

Petr Smutný,
Daně - VTVS 
 

Pan Jiří Dokoupil se již déle jak 3 roky stará o naše velké sladkovodní akvarium v reprezentativních prostorách Jazykové školy LITE Praha. Pravidelně, kvalitně a efektivně zajišťuje čištění, inovaci, nákup krmení pro rybičky. Aktivně domlouvá nejvhodnější čas údržby, aby neomezil fungování prostor v exponovaném čase. Díky jeho péči je akvarium stále potěchou a zónou relaxace pro naše klienty. Děkujeme a těšíme se na pokračování spolupráce.

Ing. Zdeněk Hromádka

obchodní ředitel Jazykové školy LITE

 

Pan Dokoupil se stará o moje akvárium zhruba rok a jsem spokojená, mohu doporučit,
rybám i rostlinám se velmi daří, voda je průzračná a akvárko mi dělá radost ( dívám se do něj raději než na TV :-))
 
Ivana Šímová,
Praha 4
 
Dobrý den pane Dokoupile,
 
chceme Vám poděkovat za realizaci akvária. Děkujeme za vaši profesionalitu a domluvu, která byla vždy perfektní. Akvárium jste udělal přesně podle našich představ. Rádi Vás doporučíme dalším zájemcům. :)
 
 
S přáním hezkého dne,
 
Jan Uhlíř,
Praha 10
 
 
Dobrý den, 

S péčí pana Dokoupila o naše akvárium jsem spokojená, službu jsem využila několikráte a mohu doporučit - snadná domluva, rychlá a profesionálně odvedená práce.

S pozdravem

O. Kurtinová, 
Praha 8

 

Služby pana Dokoupila jsem využil při výměně starého akvária za nové. Jednalo se o velké želvárium se specifickými požadavky na vnitřní uspořádání a mohu potvrdit, že vše proběhlo bez problémů. Pan Dokoupil vždy dodržel slíbené termíny i rozpočet. Dle mých požadavků připravil návrh a želvárium je esteticky velmi povedené. Jeho služby mohu jen doporučit. Tímto bych Vám, pane Dokoupile také rád poděkoval.

 

Matouš Smékal,
Praha 4

 

Děkuji za vytvoření krásné živé dekorace do našeho bytu – akvária. Manžel měl letos padesátiny a proto se mu celá rodina složila na 200 l akvárium včetně rostlin a ryb. Vaše firma nám splnila veškeré naše požadavky . Musím říci že překvapení mého manžela bylo dokonalé a vzhledem k tomu, že manžel se před 20 lety věnoval akvaristice měl z toho upřímnou radost. Ohodnotil velice kladně kvalitu vaší práce. Ještě jednou děkujeme za dokonalé akvárium do našeho bytu.
 
 
 
Hlaváčkovy
Praha 8

 

TOPlist